آرشیو مقالات
تا به حال دقت کرده اید وقتی رانندگی می کنید و یا مطالعه می کنید تا چه میزان به اطراف موضوعی که در حال نگاه کردن به آن هستید ،تسلط دارید؟تمرینات افزایش حوزه دید به شما کمک می کند تا چشم پشت سر خود را فعال کنید!
هنگام خواب ذهن وارد مرحله ی جدیدی از پردازش اطلاعات می شود به همین دلیل کیفیت و میزان خواب مسئله ی بسیاری مهمی است که بر حافظه انسان تاثیر می گذارد.
هر رنگی دارای انرژی منحصر به فرد است و تاثیرات مطلوبی را در عملکرد ذهنی انسان می گذارد با شناخت این تاثیرات می توانید حافظه ی خود را تقویت کنید.
در این دوره که دائما از طریق رسانه ها مطلع آزار و اذیت هاى جنسى مى شویم.در این بین دفاع از خود در رابطه با افراد شرور و آسیب رسان هوشمندانه ترین راهى است که هر کسى باید یاد بگیرد.
برقراری ارتباط آن هم از نوع موثرش ،امر بسیار مهمی است که اگر از دوران کودکی به همه ی ما آموزش داده می شد بسیار قدرتمندتر عمل می کردیم و قطعا در جایگاه اجتماعی و شغلی بالاتری قرار داشتیم و حتی درآمد و زندگی بهتری هم نصیبمان می شد.
دنیای مدرن روز به روز در حال پیشرفت است و ما برای هماهنگ کردن کودکانمان با فضای بزرگ مجازی زمان کمی داریم پس بهتر است ما آموزش های لازم را ببینیم و آن را به فرزندمان نیز آموزش دهیم و آن ها را آماده ورود به این دنیای بزرگ کنیم