آرشیو مقالات
اگر سالها شغلی داشته باشید که در اصل ترجیح بدهید این شغل را نداشته باشید بخش مهمی از زندگی خود را از دست داده اید.پس زمان خود را هدر ندهید و با توجه به شخصیت خود شغلتان را انتخاب کنید.
اغلب سرمایه گذاران به واسطه باورهای غلطی که در ارتباط با چگونگی رسیدن به موفقیت در سرمایه گذاری دارند، متحمل زیان می شوند.باید این باورها را شناخت و از انجام آنها خودداری کرد.
با چند تمرین ساده می توانید اسم و چهره ی همه ی افراد را در ذهن خود ثبت کنید با این کار علاوه بر اینکه حافظه ی خود را تقویت می کنید می توانید اعتماد دیگران را جلب و بر آنها تاثیر بگذارید و روابط موثر برقرار کنید.
استرس های شب امتحان را با به کارگیری مطالعه صحیح و روش های مناسب یادداشت برداری از بین ببرید و نتیجه ی مطلوب را کسب کنید.با روش های مطالعه صحیح شب امتحان درس نخوانید!
برای یک مدیر موفق بودن ،علاوه بر دارا بودن ویژگی های شخصیتی مدیریتی ،باید مهارت ها و آگاهی های لازم را داشت که البته این موضوع اهمیت بیشتری هم دارد.یکی از موضوعات مهم در مدیریت،مدیریت مشتریان است.
اولیا اغلب نگران این هستند که فرزندشان وقتی به مدرسه می رود از نظر علمی پیشرفت کند. اما باید توجه داشته باشیم که علاوه بر رشد تحصیلی و کسب مدارج علمی ، فرزند ما در آینده نیاز به مهارت های اجتماعی دارد.یکی از مهم ترین این مهارت ها ،افزایش اعتماد به نفس است.