آرشیو مقالات
همه ی ما به نوعی فروشنده هستیم و مهارت ها و قابلیت ها حتی صحبت ها و نصیحت هایمان را به فروش می رسانیم.شاید برای شما هم جالب باشد تا بدانید فروشندگان موفق دنیا چه اصولی را در فروش رعایت می کنند.با ما همراه باشید
تشخیص زبان بدن از مهارت هایی است که برای همه ی افراد کارآمد است .نحوه ی راه رفتن و وضعیت فیزیکی ایستادن و نشستن ما و یا حالت لبخند و چشم ها و حتی قرارگیری دست ها شما را از آنچه در ذهن مخاطب خود می گذرد باخبر می کندو در برقراری ارتباط موثر و مفید با اطرافیان کمک بسیاری می کند.
این روزها یکی از نگرانی های شایع در بین مردم ،دچار شدن به بیماری آلزایمر است.اما برای دچار نشدن به آن چه اقداماتی انجام می دهیم؟تنها می توان با ورزش مغزی از این بیماری جلوگیری کرد.
انسان های موفق چه ویژگی هایی دارند؟چگونه هدف خود را انتخاب می کنند؟تفاوت های اصلی انسان های موفق با کسانی که موفقیت را فقط دوست دارند چیست؟
تا به حال فکر کردید که می توان با یک نگاه به شخصیت افراد پی برد و در هر جایگاه و منصبی که هستیم بهترین ارتباط را با اطرافیان برقرار کنیم و به آنچه که می خواهیم دست پیدا کنیم؟
یکی از مهم ترین قسمت های مطالعه صحیح ، به یادآوری مطالبی است که قبلا خواندیم و این موضوع هیچ ارتباطی با هوش شما ندارد بلکه باید روش مناسب خلاصه نویسی و یادآوری بهتر را فراگیرید.